Köprüören Tek Termik Ortaokulu bilek güreşinde 10 altın, 4 gümüş ve 2 bronz madalya kazandı.
![](https://uzunkopru-haber.com.tr/wp-content/uploads/2023/03/kopruoren-tek-termik-ortaokulu-bilek-guresinde-10-altin-4-gumus-ve-2-bronz-madalya-kazandi-Jxfq8QH3.webp)
Kütahya Köprüören Tek Termik Ortaokulu Kütahya’da düzenlenen Okul Sporları Bilek Güreşleri kategorisinde toplam 10 altın, 4 gümüş ve 2 bronz madalya kazandı.
Konuyla ilgili açıklama yapan Okul Müdürü Kazım Gündüz, “Okul Sporları Bilek Güreşleri Şampiyonası’nda düzenlenen Okul Sporları Bilek Güreşleri kategorisinde Yıldız Erkek sporcularımız 6 altın, 1 gümüş, 1 bronz, Yıldız Kız sporcularımız 4 altın, 3 gümüş ve 1 bronz . Kütahya Gençlik Merkezi Köprüören Tek Termik Ortaokulu olarak toplam 10 altın, 4 gümüş ve 2 bronz madalya kazanmıştır.Öğrencilerimiz 2-3 Nisan tarihlerinde Eskişehir’de yapılacak olan bölge yarışmalarında ilimizi temsil edeceklerdir.Beden Eğitimimizi tebrik ediyorum. Ahmet Mutlucan hocama ve öğrencilerime başarılarından dolayı teşekkür ederim.” – KÜTAHYA